Nissan NV200
OPTIMA 40 kWh + CAMERA | TREKHAAK | 28.248 KM! | CLIMATE | CRUISE CONTROL
Direct kopen, basisprijs: € 12.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 12.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 213,44 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.590,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Nissan NV200 |
|---|---|
| Uitvoering: | OPTIMA 40 kWh + CAMERA | TREKHAAK | 28.248 KM! | CLIMATE | CRUISE CONTROL |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 10 april 2020 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 28.248 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 213,44 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 12.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VFS-08-V |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 767 kg |
| Gewicht: | 1.473 kg |
| Wielbasis: | 272 cm |
| Breedte: | 176 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.240 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 450 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 450 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- zijschuifdeur rechts
- keyless entry
- mistlampen voor
- Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- radio
- Interieur & Comfort
- airco (automatisch)
- cruise control
- achteruitrijcamera
- elektrische ramen voor
- keyless start
- rubber mat in laadruimte
- stuurbekrachtiging
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- tussenschot volledig
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- oplaadmogelijkheid